Ügyféltájékoztató álláshirdetés

A Hírös Sport Nonprofit Kft. ügyféltájékoztató munkakör betöltésére munkatársat keres.

Szeretne modern környezetben, egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat részeként Kecskemét szívében turisztikai területen dolgozni? Akkor nálunk a helye!

Főbb feladatok:

  • információadás: turisták tájékoztatása a helyi, térségi és országos turisztikai kínálatról
  • kiadványterjesztés
  • turisztikai kiállításokon, rendezvényeken történő részvétel, ennek előkészítése
  • turisztikai programajánlatok kidolgozása, kiadványok gondozása
  • kapcsolattartás a helyi és térségi turisztikai szolgáltatókkal
  • turisztikai adatbázisok kezelése, adatszolgáltatás
  • ajándéktárgyak értékesítése és eszközbérlések lebonyolítása
  • social media felületek kezelése
  • kreatív szövegek írása

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú turisztikai szakirányú iskolai végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • kiváló kommunikációs készség
  • legalább középfokú nyelvvizsga német nyelvből
  • Kecskemét helyismerete
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • idegenvezetői végzettség
  • további nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő
  • béren kívüli juttatás
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • továbbképzéseken, tréningeken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét